Szef Koszulka Piłkarska W Stylu Retro Manchester United, Erik ten Hag, musi zmierzyć się ze znajomym wrogiem - brakiem siły ognia z przodu. Pomimo podpisania duńskiego napastnika Rasmusa Hojlunda zeszłego lata za 72 miliony funtów, Czerwone Diabły wciąż walczą o konsekwentne trafianie do siatki. Do końca sezonu Premier League pozostało zaledwie siedem spotkań, a United mają na koncie zaledwie 45 bramek, co jest najniższym wynikiem wśród 10 najlepszych drużyn.

Ten Hag przyznaje, że "w tym planie, który skonstruowaliśmy, powinniśmy mieć wystarczająco dużo goli". Początkowo pokładał wiarę w uznanych postaciach, takich jak Marcus Rashford, który zdobył imponujące 30 bramek w poprzednim sezonie, i Anthony Martial, który pokazał wpływowe występy podczas pierwszego sezonu Ten Haga u steru. Jednak forma Rashforda spadła, zarządzając tylko ośmioma bramkami w 38 występach w tym sezonie, podczas gdy kampania Martiala została utrudniona przez kontuzje, ograniczając go do zaledwie dwóch bramek w 19 meczach.

Przybycie wysoko ocenianego Hojlunda, 21-latka z niezaprzeczalnym talentem, miało wzmocnić opcje ataku Tanie Koszulki Dziecięce Manchester United. Chociaż pokazał przebłyski swojego potencjału, strzelając 13 bramek w 34 występach we wszystkich rozgrywkach, nie wystarczyło to, aby rozwiązać problemy United ze zdobywaniem bramek.

Ten Hag nie unika odpowiedzialności. Twierdzi, że "rekrutacja jest dobra", powołując się na udane transfery, takie jak Andre Onana i Lisandro Martinez. Holender dostrzega jednak potrzebę dodatkowej siły ognia, stwierdzając: "Potrzebujesz więcej opcji… Potrzebujesz podwójnego ustawienia na każdej pozycji".

 

Zestawy Piłkarskie

Poszukiwanie wzmocnień zbiega się w czasie z okresem znaczących zmian na Old Trafford. Niedawne nabycie mniejszościowego pakietu udziałów w klubie przez Sir Jima Ratcliffe'a również spowodowało potencjalne wstrząsy w strukturze transferowej. Dyrektor sportowy Ineos, Sir Dave Brailsford, wraz z mianowaniem Omara Berrady na stanowisko dyrektora generalnego i ciągłym poszukiwaniem dyrektora sportowego Newcastle, Dana Ashwortha, sygnalizują nowe podejście.

Pomimo zmieniających się piasków, Ten Hag pozostaje otwarty na współpracę. Podkreśla: "Zawsze jesteśmy otwarci… Jeśli oni [nowi dyrektorzy] mają jeszcze lepsze pomysły, jesteśmy otwarci". Jego cel pozostaje jednak jasny: "Mamy sposób, w jaki chcemy grać, więc znamy nasze profile, więc musi on pasować do profili, których chcemy".

Zbliżające się letnie okienko transferowe stanowi kluczową okazję dla Koszulka Piłkarska W Stylu Retro Manchester United. Po tym, jak Ten Hag przyznał, że potrzebuje nowego napastnika, a odnowiona struktura transferowa nabiera kształtu, fani mogą spodziewać się okresu znacznej aktywności. Nie wiadomo jednak, czy Czerwone Diabły zdołają znaleźć brakujący element w swojej atakującej układance i przełożyć letnie wydatki na konsekwentne zdobywanie bramek na boisku. Jedno jest pewne: presja spoczywa na Ten Hagu i nowym kierownictwie Old Trafford, aby dostarczyć napastnika, który może przywrócić United na szczyt.